ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΕΛΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ για το μάθημα «ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΧΡΟΝΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ ΥΓΡΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ»

 

Υπενθυμίζεται ότι η εξέταση του μαθήματος θα γίνει την Τετάρτη 17/6/2020.

Στον παρακάτω πίνακα φαίνεται η ώρα και η ηλεκτρονική αίθουσα εξέτασης του κάθε φοιτητή.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΩΡΑ ΑΙΘΟΥΣΑ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΕΙΡΗΝΗ 12:00-12:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΑΡΜΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12:00-12:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΞΕΝΗ 12:00-12:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΛΛΙΝΟΣ ΑΛΕΞΔΑΝΡΟΣ 12:15-12:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΣΟΥΛΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 12:15-12:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΓΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:15-12:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12:30-12:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΙΡΚΟ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ 12:30-12:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:30-12:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΛΑΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΔΑΝΙΗΛ 12:45-13:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 12:45-13:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:45-13:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 13:00-13:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΣΤΟΓΙΟΥΔΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 13:00-13:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13:00-13:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:15-13:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΦΕΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13:15-13:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:15-13:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΡΑΒΕΤΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 13:30-13:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΜΑΛΑΜΙΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13:30-13:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:30-13:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 13:45-14:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 13:45-14:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 13:45-14:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 14:00-14:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΛΛΟΓΚΕΡΙ ΕΡΑΛΝΤΑ 14:00-14:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 14:00-14:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΣΙΑΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14:15-14:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:15-14:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΧΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14:15-14:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14:30-14:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΘΩΜΑΗ 14:30-14:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΛΛΕΑ ΜΑΡΙΑ 14:30-14:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 14:45-15:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΣΑΡΓΚΙΣΙΑΝ ΕΛΠΙΔΑ 14:45-15:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14:45-15:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:00-15:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15:00-15:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:00-15:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:15-15:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15:15-15:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 15:15-15:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΖΩΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15:30-15:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 15:30-15:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΛΑΔΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 15:30-15:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΤΣΙΜΠΙΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 15:45-16:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 15:45-16:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΥΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 15:45-16:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΧΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16:00-16:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΜΑΛΙΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:00-16:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΖΗΝΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 16:00-16:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 16:15-16:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΠΟΠΣΤΗ ΟΛΓΑ 16:15-16:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΜΕΝΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16:15-16:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16:30-16:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΕΒΟΓΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16:30-16:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 16:30-16:45 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΤΣΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 16:45-17:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16:45-17:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16:45-17:00 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17:00-17:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00-17:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΑΦΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 17:00-17:15 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΒΑΪΑ 17:15-17:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8
ΚΕΧΑΓΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 17:15-17:30 https://zoom.us/my/uowm.chemeng8